Menu


Inne choroby tarczycy


Przeczytaj też

Choroba Hashimoto - Forum

Strona główna forum
Hashimoto a duszność
magda: Hashimoto a duszność
10.12.12 19:34
Miewam czasami uczucie duszności i niepokoju w sercu. Ciężko to dokładnie sprecyzować, ale tak jakbym bała się mocno czegoś. Czy ktoś z was ma taki problem i czy można to łączyć z hashimoto?

re: Hashimoto a duszność autor: danka
12.02.13 21:54
#1
Doskonale znam to uczucie. U mnie wiąże się z podwyższonym tętnem (już od ok.80 uderzeń). Biorę wtedy tabletki na jego obniżenie (przepisane przez kardiologa). Przyczyna - niedoczynność mięśnia sercowego w wyniku Hashimoto. Dodatkowo zawsze takie uczucie wywołuje u mnie kofeina. Pozdrawiam
re: Hashimoto a duszność autor: iwona
21.04.13 16:01
#2
Witam magda-ja również zmagam się z tym problemem również miewam uczucie duszności iszybkie bicie serca poza tym miewam często bezssenne noce uczucie niepokoju słaba odpornośc na stres ciągłe uczucie chłodu rozdrażnienie przewlekłe zmęczenie czy u Ciebie też występują tego typu objawy? pozdrawiam
re: Hashimoto a duszność autor: Martulczyk
23.09.13 22:12
#3
Dziewczyny ja mam wszystkie te objawy... Duszności, sciskanie w gardle, szybkie bicie serca, strach, sucha skóra na łokciami i kolanach, zaparcia, tycie(20kg w rok!!!), nietolerancja na zimno, zmiany nastrojow, humory... i wiele innych!!! Choruje na niedoczynnosc tarczycy juz kilka lat a rok temu zdiagnozowana mi Hashimoto( oczywiście dopiero jak przylecialam do Polski- mieszkam w Anglii) tutaj nikt nawet nie zbadał mi antycial i dlatego moja choroba jest juz mocno zaawansowana... Cały czas złe sie czyje - wy niki mam super, ale mam wszystkie objawy jakbym w ogole nie byla leczona:-(((lub czuje sie ok prze pare tygodni lub dni i potem znów złe... Jestem załamana lekarz rodzinny nie chce dać mi skierowania do endokrynologa, bo prEciez wyniki w normie- to po co? Czasami czuje sie jak wrak człowieka... Jakie dawki leku bierzecie?
re: Hashimoto a duszność autor: Martulczyk
23.09.13 22:14
#4
A zapomniałam jeszcze o: osłabienie, nie spanie po nocach, senność, niemożność wstanie z łóżka, sa dni, ze do wszystkiego muszę sie zmuszać, wypadnie włosów, słabe paznokcie... Ja mam wszystkie objawy!
Napisz odpowiedź
Imię *
E-mail *
Odpowiedź
*
Przepisz kod
* - pola wymagane